WESCO Space Master chlebak beżowy

Chlebak wykonany z lakierowanej proszkowo stali nierdzewnej. marki Wesco. Dzięki eliptycznemu kształtowi pomieści nawet bardzo duże bochenki chleba. Chlebak zaprojektowano tak. by sprawiał wrażenie unoszącego się w powietrzu. choć w rzeczywistości stoi na solidnej chromowanej stopie.

Wysokiej jakości malowana proszkowo stal
Metalowy uchwyt i zawiasy
Produktu nie można myć w zmywarkach!

Wymiary: Szerokość: 470 mm / wysokość: 206 mm / głębokość: 207 mm

Firma Westermann & Co. została założona w 1867 roku jako przedsięwzięcie rodzinne umiejscowione w regionie Sauerland w Niemczech. Początkowo przedsiębiorstwo specjalizowało się w przetwarzaniu metalowych płyt dla artykułów gospodarstwa domowego. W 1920 roku firma Wesco dodała do asortymentu pojemniki na popiół. a po wojnie wyprodukowała pierwsze pojemniki z pedałem. Dziś. produkcja  obejmuje pełne wyposażenie kuchni.a wzornictwo niektórych  produktów  zachowało klasyczny kształt.

Marka Wesco produkuje stalowe artykuły.  łączące w sobie doskonałą  niemiecką jakość. ekskluzywny wygląd  i wysoką funkcjonalność. Długie doświadczenie w produkcji.  wysoka jakość oraz design. tworzy markę charakterystyczną.

Producent: WESCO Wesco

Cena: 499,00 zł
W tej chwili produkt jest niedostępny, możesz po zalogowaniu się dodać go do przechowalni żeby sprawdzać jego dostępność.

Koszty dostawy:
15 zł przy płatności przelewem
20 zł przy płatności gotówką przy odbiorze

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij