Stanley kempingowy zestaw do posiłków 1,5l

Zestaw do przygotowywania posiłków marki Stanley, zaprojektowany tak by oszczędzić maksymalnie miejsce podczas transportu. Wyposażony w pełnowymiarowe łopatki i łyżkę cedzakową. Garnek wykonany ze stali nierdzewnej, oraz dwie miski z pokrywkami, które pełnić mogą rolę desek do krojenia.

Zestaw zawiera: 2x - miski 591mL + pokrywki, 1x - łopatka + rozszerzenie uchwytu, 1x chochla + rozszerzenie uchwytu, 1x -  1.5L garnek + wentylowana pokrywa.

Odporny na zarysowania, odporny na rdzę (stal 18/8), garnki ze stali nierdzewnej + wentylowane pokrywy zbudowane są tak by były - trwałe. Wszystkie elementy z tworzyw wyprodukowano tak by nie zawierały szkodliwych związków Bpa.

Numer katalogowy: ST-10-01715-002

Specjalizacją firmy są wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych.
Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.
Termosy Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. 

Producent: Stanley stanley

Seria: Stanley Adventure

Cena: 234,90 zł

Koszty dostawy:
15 zł przy płatności przelewem
20 zł przy płatności gotówką przy odbiorze

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij