Kyocera ceramiczne nożyczki kuchenne

Ceramiczne nożyczki kuchenne, doskonałe zarówno do cięcia papieru jak i ziół, warzyw a nawet mięsa.

Wymiary: 6/17cm  (długość ostrza / długość całych nożyczek)

Nożyce ceramiczne są bardzo wyjątkowym produktem. Nie zawierają stali, więc nie „zabijają” witamin w warzywach, ze względu na twardość ostrza (zbliżoną do diamentu) naprawdę bardzo wolno się tępią, a ich ostrość i swoboda cięcia robi wrażenie nawet na profesjonalnych kucharzach. Kyocera jest jednym z najlepszych na świecie producentów tych ostrzy -  japońska firma wytwarzaja produkty ceramiczne do cięcia od ponad 25 lat.

Klingi wytwarzane i ostrzone są w Japonii.

Numer katalogowy: CH-350

Zapraszamy do zapoznania się z przeprowadzonym przez nas testem noży ceramicznych KyoceraSzczególne właściwości noży Kyocera, które sprawiają, że gotowanie to przyjemność:Wszystkie noże Kyocery są ręcznie ostrzone, drobno szlifowane ostrza wytworzone są z dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) pozwalają na uzyskanie bardzo cienkiej klingi nieosiągalnej dla konkurencji.
Ostrze jest bardzo twarde i odporne na korozję, ale zarazem bardzo elastyczne, przez co staje się odporne na większość przypadkowych upadków.
Wykonanie high-tech z najwyższej półki. Ostrza są wytwarzane i ostrzone tylko w Japonii
Gęsta, gładka powierzchnia ostrza umożliwia precyzyjne cięcie.
Każdy nóż jest lekki i w pełni wyważony dla łatwiejszego i szybszego operowania.
Średnia wielkość cząstek tworzących ostrze dla noży Kyocery (w mikrometrach) to: 0.32, dla większości noży konkurencji to przynajmniej 1.0. To sprawia, że noże te mogą uzyskać znacznie lepszą ostrość i jednocześnie odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Noże ceramiczne są obojętne chemicznie i nie wydzielają jonów metali, więc nie zmieniają smaku ani koloru produktów - krojone nimi warzywa czy owoce nie brązowieją i nie grozi im metaliczny posmak.

Producent: Kyocera kyocera

Cena: 259,00 zł

Koszty dostawy:
15 zł przy płatności przelewem
20 zł przy płatności gotówką przy odbiorze

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij