Blok z 4 nożami ceramicznymi Kyocera Kolor

Komplet 4 białych noży ceramicznych w bambusowym bloku.

Zestaw zawiera:
FK-075WH-WH nóż do obierania 7,5cm
FK-110WH-WH nóż uniwersalny 11cm
FK-130WH-WH nóż do plastrowania 13cm
FK-140WH-WH nóż Santoku 14cm
Bambusowy blok na 4 noże

Noże ceramiczne są bardzo wyjątkowym produktem. Nie zawierają stali, więc nie „zabijają” witamin w warzywach, ze względu na twardość ostrza (zbliżoną do diamentu) naprawdę bardzo wolno się tępią, a ich ostrość i swoboda krojenia robi wrażenie nawet na profesjonalnych kucharzach. Kyocera jest jednym z najlepszych na świecie producentów tych ostrzy -  japońska firma wytwarza noże ceramiczne od ponad 25 lat.

Klingi wytwarzane i ostrzone są w Japonii.

Numer katalogowy: 4WHWH

Zapraszamy do zapoznania się z przeprowadzonym przez nas testem noży ceramicznych KyoceraSzczególne właściwości noży Kyocera, które sprawiają, że gotowanie to przyjemność:Wszystkie noże Kyocery są ręcznie ostrzone, drobno szlifowane ostrza wytworzone są z dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) pozwalają na uzyskanie bardzo cienkiej klingi nieosiągalnej dla konkurencji.
Ostrze jest bardzo twarde i odporne na korozję, ale zarazem bardzo elastyczne, przez co staje się odporne na większość przypadkowych upadków.
Wykonanie high-tech z najwyższej półki. Ostrza są wytwarzane i ostrzone tylko w Japonii
Gęsta, gładka powierzchnia ostrza umożliwia precyzyjne cięcie.
Każdy nóż jest lekki i w pełni wyważony dla łatwiejszego i szybszego operowania.
Średnia wielkość cząstek tworzących ostrze dla noży Kyocery (w mikrometrach) to: 0.32, dla większości noży konkurencji to przynajmniej 1.0. To sprawia, że noże te mogą uzyskać znacznie lepszą ostrość i jednocześnie odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Noże ceramiczne są obojętne chemicznie i nie wydzielają jonów metali, więc nie zmieniają smaku ani koloru produktów - krojone nimi warzywa czy owoce nie brązowieją i nie grozi im metaliczny posmak.

Producent: Kyocera kyocera

Seria: kyocera blok

Cena: 815,00 zł
W tej chwili produkt jest niedostępny, możesz po zalogowaniu się dodać go do przechowalni żeby sprawdzać jego dostępność.

Koszty dostawy:
15 zł przy płatności przelewem
20 zł przy płatności gotówką przy odbiorze

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij