GEFU WOK do grillowania warzyw

Patelnia do grillowania warzyw z odłączaną rączką. Produkt łatwy w czyszczeniu - można go zmywać w zmywarce. dzięki demontowanej rączce. Powierzchnia do grillowania. wykonana w całości ze stali nierdzewnej. Średnica woka 28cm

Gefu – niemiecka firma oferująca znakomitej jakości  produkty ułatwiające  gotowanie i pieczenie. Marka stała się znana dzięki serii przecieraków do warzyw „Flotte Lotte”. Gefu oferuje wyrafinowane wzornictwo inspirowane estetyką i funkcjonalnością. ze szczególnym zwróceniem uwagi na detale oraz dostosowanie do wymogów klientów.

Oferta Gefu zawiera kilka grup produktów. są to : Gotowanie. Serwowanie. Pieczenie. Akcesoria. W  stylu firmy można odnaleźć klasyczną elegancję. jak również nowoczesną ekstrawagancję. W nawiązaniu do najnowszych trendów Gefu wykreowało świat różnorodnych produktów. które można wykorzystać do przygotowywania i serwowania posiłków . Znakomitej klasy materiały użyte do produkcji oraz ponadczasowe wzornictwo niwelują dotychczasowe ograniczenia w wyobraźni kulinarnej.

Gefu odwołuje się nie tylko do tradycyjnych użytkowników kuchni ale również do estetów poprzez współpracę z międzynarodowym zespołem znanych projektantów. takich jak: Fried Ulber. Komin Yamada. Marina Schraffl. Invivo Design. Oni wszyscy urzeczywistniają filozofię Gefu- „ Czysta przyjemność” w kuchni i na stole.

Producent: GEFU GEFU

Cena: 139,00 zł
W tej chwili produkt jest niedostępny, możesz po zalogowaniu się dodać go do przechowalni żeby sprawdzać jego dostępność.

Koszty dostawy:
15 zł przy płatności przelewem
20 zł przy płatności gotówką przy odbiorze

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij