WESCO Szczotka toaletowa czarna

Elegancka szczotka do toalety nawiązująca wzornictwem do koszy firmy Wesco z linii Master. Obudowa wykonana z lakierowanej proszkowo stali nierdzewnej. Uchwyt i pokrywa wykonane ze stali nierdzewnej, końcówka szczotki nylonowa. Pojemnik wewnątrz wykonany z tworzywa. Całość jest łatwa w demontażu i zachowaniu czystości.

Kolor czarna

Wysokość 40cm
Szerokość 10,7cm

Firma Westermann & Co. została założona w 1867 roku jako przedsięwzięcie rodzinne umiejscowione w regionie Sauerland w Niemczech. Początkowo przedsiębiorstwo specjalizowało się w przetwarzaniu metalowych płyt dla artykułów gospodarstwa domowego. W 1920 roku firma Wesco dodała do asortymentu pojemniki na popiół, a po wojnie wyprodukowała pierwsze pojemniki z pedałem. Dziś, produkcja  obejmuje pełne wyposażenie kuchni, a wzornictwo niektórych  produktów  zachowało klasyczny kształt.

Marka Wesco produkuje stalowe artykuły,  łączące w sobie doskonałą  niemiecką jakość, ekskluzywny wygląd  i wysoką funkcjonalność. Długie doświadczenie w produkcji,  wysoka jakość oraz design, tworzy markę charakterystyczną.

Numer katalogowy: W-315101-62

Producent: WESCO Wesco

Cena: 299,00 zł
W tej chwili produkt jest niedostępny, możesz po zalogowaniu się dodać go do przechowalni żeby sprawdzać jego dostępność.

Koszty dostawy:
15 zł przy płatności przelewem
20 zł przy płatności gotówką przy odbiorze

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij