Obierak do szparagów LURCH - opinia i prezentacja w sklepie internetowym cucinare.pl

 

 

obierak-do-szparagow

Sezon szparagowy już się powoli zaczyna, mamy dla Was propozycję jak ułatwić sobie życie z tymi zdrowymi, ale wrednymi w obieraniu warzywami. Szparagi zyskują coraz większą popularność w Polsce i choć brakuje nam jeszcze takiego uwielbienia, jakie przejawiają wobec nich np. Niemcy, to jednak spożywamy ich co roku coraz więcej.

W naszej ofercie pojawił się już Obierak do szparagów niemieckiej marki LURCH. Posiada on na-blatowy system montażu, zapewniający mu stabilność. Całe urządzenie to w zasadzie cześć obierająca z rzędami samo zaciskających się nożyków. Wystarczy włożyć szparaga w górnej części i nacisnąć  go ku dołowi, by pozbyć się wszystkich wystających części, aż do główki.

Jedyną czynnością, jaka na później zostaje to odłamanie, bądź odcięcie zdrewniałej dolnej części. Poniżej urządzenia, na podłodze, wystarczy podłożyć też wiaderko na śmieci i od razu mamy posprzątane.

Pamiętajcie, że szparagi to niskokaloryczne źródło witamin C i E oraz kwasu foliowego. Ich spożywanie, dostarcza też naszemu organizmowi błonnik i potas. Niektórzy twierdzą też, że to dobry afrodyzjak J

 

obierak-do-szparagow-lurch