Cilio dziadek do orzechów Knacki srebrny

Tradycyjny dziadek niewymagający dużej siły do rozłupania orzecha. Dzięki stożkowatej powierzchni oraz kilku wąskim okręgom wewnątrz dziadka, rozłupywanie jest niezwykle proste. Stożek nigdy nie zamyka się w pełni, co zapobiega przypadkowemu całkowitemu zmiażdżeniu orzecha, tak jak ma to miejsce często w dziadkach typu dźwigniowego.

Dziadek wykonany ze stali nierdzewnej. Długość całkowita 18,5cm. Dostępny w kilku kolorach. Posiada sprężynę która, sama otwiera praskę ułatwiając włożeni / wyłożenie orzecha.Numer katalogowy: CI-201123-SRE

Firma Cilio powstała w 1993 roku w Solingen, od momentu założenia aż do dziś  nieustannie powiększa ofertę  i rozwija się by jak najpełniej rozumieć i zaspokajać potrzeby współczesnych gospodarstw domowych.
Początkowo produkcja skoncentrowana była na śródziemnomorskim stylu życia by w 2008 roku odsłonić nową, dużo szerszą ofertę.
 Dzisiejsze projekty Cilio to odpowiedź na wszechstronne potrzeby klientów, które nie ograniczają się tylko do nakrytego stołu. Wszystkie produkty cechuje bardzo wysoka jakość, ciekawe wzornictwo, a także użycie przy ich produkcji szlachetnych, uniwersalnych materiałów, jak drewno, porcelana i stal nierdzewna.

Producent: Cilio cilio

Cena: 73,90 zł

Koszty dostawy:
15 zł przy płatności przelewem
20 zł przy płatności gotówką przy odbiorze

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij