Cilio espresso polerowana kawiarka na 4 filiżanki

Luksusowa kawiarka niemieckiej marki Cilio. Wykonana w całości ze stali nierdzewnej poddanej długotrwałemu polerowaniu, przez co udało się uzyskać lustrzany połysk na całej powierzchni tej makinetki. Kawiarka przeznaczona jest na 4 filiżanki espresso - pojemność wodna 200ml. Kawiarka nadaje się do płyt indukcyjnych, które obsługują naczynia o średnicy minimum 8cm.Numer katalogowy: CI-202113

Firma Cilio powstała w 1993 roku w Solingen, od momentu założenia aż do dziś  nieustannie powiększa ofertę  i rozwija się by jak najpełniej rozumieć i zaspokajać potrzeby współczesnych gospodarstw domowych.
Początkowo produkcja skoncentrowana była na śródziemnomorskim stylu życia by w 2008 roku odsłonić nową, dużo szerszą ofertę.
 Dzisiejsze projekty Cilio to odpowiedź na wszechstronne potrzeby klientów, które nie ograniczają się tylko do nakrytego stołu. Wszystkie produkty cechuje bardzo wysoka jakość, ciekawe wzornictwo, a także użycie przy ich produkcji szlachetnych, uniwersalnych materiałów, jak drewno, porcelana i stal nierdzewna.

Producent: Cilio cilio

Seria: Cilio Treviso

Cena: 519,90 zł

Koszty dostawy:
15 zł przy płatności przelewem
20 zł przy płatności gotówką przy odbiorze

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij