Szanowny kliencie, podczas korzystania z naszego serwisu w zakresie składania zamówień, oraz chęci subskrybowania newsletteru, zbieramy Twoje dane osobowe w celu wywiązania się z zawieranych umów kupna. Administratorem danych jest Cucinare Marcin Gnych ul. Wikliniarska 22 56-400 Oleśnica. Źródłem danych osobowych są dane osobowe niezbędne do realizacji zamówień otrzymane od Kupującego: z chwilą złożenia zamówienia, założenia konta, lub zapisania do newsletteru. Ich podanie ma charakter dobrowolny, ale w związku z chęcią zawarcia umowy kupna przez Kupującego, należy podać dane potrzebne do realizacji zamówienia (oznaczone symbolem gwiazdki (" * ")  w formularzu zamówienia.  Podstawą przetwarzania jest Państwa zgoda, wyrażona podczas składania zamówienia i akceptacji regulaminu lub skorzystania z newsletteru. Mają Państwo prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat (licząc od pełnego kolejnego roku kalendarzowego, następującego po złożonym zamówieniu), lub do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi Danych i w stosunku do niego. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami POLITYKI PRYWATNOŚCI. Mają Państwo prawo do żądania od Administratora dostępu do Swoich danych osobowych, ich przenoszenia i wglądu, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań, żądań do Administratora proszę skorzystać z formularza pod adresem: http://cucinare.pl/kontakt.

 

 

Kela brytfanna prostokątna 5,5L Greblon Stone

Brytfanna z powłoką non-stick typu Greblon oraz dopasowaną pokrywą żaroodporną. Doskonała do przyrządzania gęsi lub rolad.
Wykonana z grubego odlewu aluminiowego powleczonego powłoką GREBLON® - Stonehenge. Jest to ceramiczna, wzmacniana przez system 3-wastw ochronnych powłoka zapobiegająca przywieraniu. Charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na ścieranie i przypomina charkertystyką kamień. Pokrywkę brytfanny, możemy wykorzystywać jako osobne naczynie na drobne zapiekanki.

Wymiary samego naczynia: 32 x 22 x 11 cm 5,5L objętości
Wymiary naczynia wraz z pokrywą: 38 x 24 x 13 cm i 6,5L objętości

Numer katalogowy: KE-15152

Producent: Kela

Seria: Kela Kerros

Cena: 329,90 zł

Koszty dostawy:
15 zł przy płatności przelewem
20 zł przy płatności gotówką przy odbiorze

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij