BAF GIGANT Indukta ceramiczna patelnia 20cm 4,5cm

Patelnia powleczona specjalnie opracowaną dla niej powłoką Microceramic o twardości porównywalnej z diamentem. Dzięki autorskiej powłoce opracowanej przez BAF, możemy śmiało smażyć bez użycia tłuszczu, lub z jego niewielką ilością (w zależności od potrawy). Grube 9mm dno uformowano z ręcznie lanego aluminium podanego obróbce ferro-magnetycznej, dzięki czemu patelnia współpracuje również z kuchniami indukcyjnymi. Uchwyt wykonano z ozdobnej stali nierdzewnej oraz tworzywa polepszającego chwyt. Patelnie możemy zmywać w zmywarkach, oraz używać w całości w piekarniku nawet do temp 260 St C!

Średnica 20cm / Głębokość 4,5cm

BAF-niemiecka firma  ze stuletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości naczyń kuchennych.

Znajomość technologii rozwijana od kilku pokoleń w połączeniu z dbałością o jakość,  zaowocowała znakomitymi właściwościami naczyń. Produkty firmy BAF cechuje optymalna funkcjonalność, innowacyjne materiały i stylowe praktyczne wzornictwo.

Technologia produkcji oraz intensywny rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań pozwoliło firmie  na wyprodukowanie wysokiej jakości naczyń spełniających różnego rodzaju wymagania.

Firma BAF jest również członkiem międzynarodowego stowarzyszenia inżynierów SME,  kierując się tradycyjnymi wartościami jak: solidnością, niezawodnością oraz wysoką jakością produktów.  Wszystkie naczynia produkowane są w Niemczech.

Numer katalogowy: BA-50011220-I

Producent: BAF

Seria: BAF GIGANT

Cena: 319,00 zł

Koszty dostawy:
15 zł przy płatności przelewem
20 zł przy płatności gotówką przy odbiorze

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij