BAF FERRO patelnia wielowarstwowa 28/4,5cm

Niska patelnia (4,5cm) niemieckiej marki BAF. Wielowarstwowe grube dno zapewnia równomierny rozkład cieplny na dnie patelni. Całość wykonano z ręcznie odlewanego aluminium. Dzięki specjalnej obróbce, patelnia posiada właściwości ferro-magnetyczne dzięki czemu nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym do płyt indukcyjnych

Średnica 28cm
głębokość 4,5cm

BAF-niemiecka firma  ze stuletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości naczyń kuchennych.

Znajomość technologii rozwijana od kilku pokoleń w połączeniu z dbałością o jakość,  zaowocowała znakomitymi właściwościami naczyń. Produkty firmy BAF cechuje optymalna funkcjonalność, innowacyjne materiały i stylowe praktyczne wzornictwo.

Technologia produkcji oraz intensywny rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań pozwoliło firmie  na wyprodukowanie wysokiej jakości naczyń spełniających różnego rodzaju wymagania.

Firma BAF jest również członkiem międzynarodowego stowarzyszenia inżynierów SME,  kierując się tradycyjnymi wartościami jak: solidnością, niezawodnością oraz wysoką jakością produktów.  Wszystkie naczynia produkowane są w Niemczech.

Numer katalogowy: BA-70001228

Producent: BAF

Seria: BAF FERRO

Cena: 249,00 zł
W tej chwili produkt jest niedostępny, możesz po zalogowaniu się dodać go do przechowalni żeby sprawdzać jego dostępność.

Koszty dostawy:
15 zł przy płatności przelewem
20 zł przy płatności gotówką przy odbiorze

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij