Szanowny kliencie, podczas korzystania z naszego serwisu w zakresie składania zamówień, oraz chęci subskrybowania newsletteru, zbieramy Twoje dane osobowe w celu wywiązania się z zawieranych umów kupna. Administratorem danych jest Cucinare Marcin Gnych ul. Wikliniarska 22 56-400 Oleśnica. Źródłem danych osobowych są dane osobowe niezbędne do realizacji zamówień otrzymane od Kupującego: z chwilą złożenia zamówienia, założenia konta, lub zapisania do newsletteru. Ich podanie ma charakter dobrowolny, ale w związku z chęcią zawarcia umowy kupna przez Kupującego, należy podać dane potrzebne do realizacji zamówienia (oznaczone symbolem gwiazdki (" * ")  w formularzu zamówienia.  Podstawą przetwarzania jest Państwa zgoda, wyrażona podczas składania zamówienia i akceptacji regulaminu lub skorzystania z newsletteru. Mają Państwo prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat (licząc od pełnego kolejnego roku kalendarzowego, następującego po złożonym zamówieniu), lub do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi Danych i w stosunku do niego. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami POLITYKI PRYWATNOŚCI. Mają Państwo prawo do żądania od Administratora dostępu do Swoich danych osobowych, ich przenoszenia i wglądu, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań, żądań do Administratora proszę skorzystać z formularza pod adresem: http://cucinare.pl/kontakt.

 

 

Ambition Fussion komplet garnków stalowych 8el Limonka

Garnki o niebanalnym wzornictwie wykonane ze stali nierdzewnej 18/0, łączą w sobie prostą  formę z funkcjonalnością. Dodatkowo subtelne satynowe wykończenie wewnątrz i na zewnątrz oraz oryginalne połączenie surowości stali nierdzewnej i kolorowych uchwytów pokrytych Soft Touch’em czyni je wyjątkowym dodatkiem w każdej kuchni. Grube wielowarstwowe dno indukcyjne oraz grube ścianki równomiernie rozprowadzają ciepło, przyśpieszając czas przyrządzania potraw i minimalizując zużycie energii elektrycznej. Szklana idealnie dopasowana pokrywa posiada odpowietrznik, odprowadzający nadmiar pary. Dodatkowo garnki wyposażone zostały w praktyczną miarkę na wewnętrznej ściance, ułatwiającą odmierzanie wody.

Skład:
- Garnek z pokrywą szklaną 16cm
- Garnek z pokrywą szklaną 18cm
- Garnek z pokrywą szklaną 20cm
- Garnek z pokrywą szklaną 22cm

Garnki współpracują ze wszystkimi źródłami ciepła, w tym z płytami indukcyjnymi!
Garnki można zmywać w zmywarkach.

Producent: Ambition

Seria: Ambition Fussion

Cena: 219,00 zł
W tej chwili produkt jest niedostępny, możesz po zalogowaniu się dodać go do przechowalni żeby sprawdzać jego dostępność.

Koszty dostawy:
15 zł przy płatności przelewem
20 zł przy płatności gotówką przy odbiorze

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij